راهنمای رزرواسیون

راهنما رزرو آنلاین هتل و هتل آپارتمان

چگونه از طریق سایت، محل اقامت مورد نظر خود را رزرو کنم؟
 

1- جستجو و انتخاب

برای رزرو اقامتگاه کافی است در صفحه اول سایت هتل تخفیف، نام محل اقامت یا شهر و تاریخ ورود و خروج مورد نظر خود را جستجو کنید

پس از جستجو نام شهر، در صفحه بعدی لیستی از مکان های اقامتی موجود در شهر مورد نظر را مشاهده خواهید کرد. با استفاده از فیلتر های قسمت سمت راست صفحه می ‌توانید جستجوی اقامتگاه مورد نظرتان را با توجه به مشخصات دلخواه خود محدود نمایید. حال اگر در صفحه اول جستجو، نام مکان اقامتی مد نظر خود را وارد نمایید، مستقیما وارد صفحه مشخصات اقامتگاه خواهید شد.

در این مرحله با انتخاب تعداد و نوع اتاق های مورد نظر، وارد فرآیند رزرواسیون می ‌شوید. پس از آن صفحه ‌ای شامل رزرو را مشاهده خواهید کرد. جهت ادامه روند رزرو بایستی بر روی کلید ادامه رزرو کلیک نمایید. همچنین در صورتی که قصد اصلاح رزرو را دارید می توانید از کلید برگشت استفاده نمایید.

 

2- عضویت و ورود

در ادامه، پنجره عضویت یا ورود به سایت هتل تخفیف برای شما نمایش داده می ‌شود. در این قسمت می ‌توانید با وارد کردن پست الکترونیک، شماره تماس و رمز عبور در این سایت عضو شوید.

همچنین در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده‌ اید، با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور خود، به ادامه فرآیند رزرو بپردازید.

 

3- ورود اطلاعات

در بخش ورود اطلاعات، به ازای هر اتاق باید اطلاعات یکی از میهمانان وارد شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی میهمان، شماره تماس و کد ملی اوست.

 

4- پرداخت صورت حساب

تعدادی از هتل ها و هتل آپارتمان های موجود در سایت هتل تخفیف، جهت انجام رزرو قطعی نیاز به بررسی بیشتری دارند، که در این صورت منتظر تماس همکاران ما در هتل تخفیف بمانید.

پس از برقراری تماس و انجام هماهنگی‌ های لازم، با بروزرسانی همین پنجره وارد صفحه درگاه پرداخت هزینه خواهید شد.

پس از مشاهده این صفحه، می ‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت بانک، مبلغ رزرو را به صورت الکترونیکی پرداخت کنید. قبل از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی به دقت قوانین سایت هتل تخفیف را مطالعه نموده و گزینه " قوانین هتل تخفیف را مطالعه و آن را می‌پذیرم " را فعال نمایید. سپس از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی می‌ توانید مبلغ تعیین شده را واریز نمایید.

 

5- دریافت واچر (نامه اقامت)

با پرداخت پس از خروج از درگاه الکترونیکی بانک، واچر به صورت اتوماتیک نمایش داده می ‌شود. رزرو شما در صفحه کاربری‌ تان نهایی شده و می ‌توانید واچر خود را دریافت کنید. توصیه می ‌شود که با همراه داشتن واچر (نامه اقامت) اقامتگاه مورد نظر، در تاریخ تعیین شده به محل اقامتی مراجعه کرده و اقامت خوشی را با رزرو مکان مد نظر خود از سایت رزرواسیون آنلاین هتل تخفیف تجربه کنید.

در صورت تمایل به لغو رزرو، با مراجعه به قسمت لیست سفارشات در سایت، میهمانان گرامی می‌ توانند با ارائه درخواست کنسلی نسبت به لغو درخواست اقدام نمایند. همکاران ما طبق قوانین هتل یا هتل آپارتمان و سایت به درخواست میهمانان ارجمند در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

 

 

 

راهنمای رزرواسیون آنلاین تور ها مرحله اول: جستجوی پرواز + هتل

در رزرواسیون قسمت پرواز+هتل را انتخاب نموده و اطلاعات پرواز و میهمانان را وارد نمایید.

 

مرحله اول: جستجوی پرواز + هتل

در فرم جستجو گزینه «من فقط برای بخشی از اقامت نیاز به هتل دارم» به شما امکان می ­دهد تا برای بخشی از سفر خود، هتل رزرو نمایید. یکی از کاربرد های این قابلیت در مسیر هایی است که به دلیل فاصله پروازی زیاد، میهمان روز بعد به هتل می ­رسد و به او این امکان را می ­دهد تا ورود خود به هتل را یک روز دیر تر انتخاب کند.

 

مرحله دوم: انتخاب پرواز و هتل مورد نظر

در نتایج جستجو لیست پرواز ها و هتل­ ها بر اساس برنامه سفر شما نمایش داده می­ شوند. اولین نتیجه جستجو، بهترین قیمت پیشنهادی پرواز و هتل به شما می ­باشد و با همین مرتب­ سازی ادامه می ­یابد؛ علاوه بر این، رزرواسیون امکان جستجوی دقیق تر بر اساس علاقه و سلیقه را فراهم می­کند؛ بدین منظور برای انتخاب هتل می ­توانید ترجیحات خود را با استفاده از فیلتر های نوع هتل، درجه هتل، بازه قیمتی، منطقه هتل و امکانات آن به سیستم اعلام نمایید.

در هر هتل اتاق یا اتاق ها متناسب با تعداد میهمان نمایش داده می­شود. همچنین شما می توانید نسبت به تغییر اتاق اقدام نمایید. لازم به ذکر است قیمت نمایش داده شده برای هر هتل مجموع قیمت برای کل میهمانان و تمام مدت اقامت می ­باشد.

برای تغییر پرواز در قسمت پرواز + هتل می­ توانید تفاوت نرخ را با پرواز های پیش فرض دیگر مشاهده و در نهایت پرواز مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس گزینه رزرو را بزنید.

مرحله سوم: ثبت مشخصات خریدار و میهمانان

در این مرحله ابتدا مشخصات خریدار و سپس مشخصات میهمانان از شما پرسیده می­ شود. پس از ورود اطلاعات و تایید به گام بعدی می روید.

شما با عضویت در باشگاه مشتریان و یا ثبت شماره باشگاه خود می توانید از مزایا و تخفیفات آن بهره مند شوید.

 

مرحله چهارم: انتخاب سرویس ها

در این مرحله شما می­ توانید خدمات دلخواه سفر را مانند ویزا، ترانسفر فرودگاهی، گشت های مقصد و حتی بیمه مسافرتی انتخاب و تایید نمایید.

 

مرحله پنجم: صدور پیش فاکتور

پس از تایید سرویس­ های دلخواه، پیش فاکتور شما صادر می­شود. بعد از مطالعه و قبول قوانین قرارداد « ثبت نهایی رزرو» را انتخاب نمایید تا برای پرداخت آنلاین به درگاه بانک متصل شوید.

 

مرحله ششم: پرداخت آنلاین و دریافت مدارک

پس از پرداخت مبلغ مورد نظر مدارک شما آماده دانلود می ­شود.