سوالات متداول

1- تفاوت تور با پرواز + هتل چیست؟  

در سرویس تور هر مسیر با خدمات از قبل طراحی شده به صورت یک مجموعه قابل رزرو است ولی در سرویس پرواز + هتل شما می توانید پرواز و هتل را بدون خدمات جانبی سفر مانند راهنمای تور و ترانسفر انتخاب نمایید. به علاوه در سرویس پرواز + هتل تنوع بیشتر نسبت به پرواز های چارتری و هتل های طرف قرارداد هتل تخفیف دارید.

 

2- قیمت جدید تور ها در رزرواسیون اعلام می شود؟

بله. قیمت های تمامی سرویس های هتل تخفیف در رزرواسیون آنلاین موجود است. برای مشاهده قیمت تور ها، از صفحه اول سایت سرویس «تور» را انتخاب نمایید تا لیست تور های جدید هتل تخفیف نمایش داده شود. پس از انتخاب مسیر دلخواه و تاریخ سفر خود، قیمت روز تور ها به همراه اطلاعات کامل به شما ارائه می شود.

 

3- در کدام هتل ها می توانیم پرواز + هتل را رزرو نماییم؟

با رزرواسیون آنلاین هتل تخفیف در 12000 شهر در سراسر دنیا می توانید پرواز و هتل رزرو نمایید.

 

4- لیست قیمت پرواز + هتل های یک کشور را از کجا می توانم ببینم؟

در رزرواسیون آنلاین بخش «هتل» مقصد، تاریخ ورود و خروج هتل را مشخص نمایید تا لیست قیمت پرواز ها و هتل های موجود در زمان سفر به شما نمایش داده شود.

 

5- رزرواسیون آنلاین هتل تخفیف چه خدماتی ارائه می دهد؟

رزرواسیون آنلاین هتل تخفیف کلیه خدمات مسافرت هوایی در مسیر های خارجی را در قالب ۳ سرویس رزرو پرواز، رزرو هتل، رزرو تور را به میهمانان ارائه می کند. برای نیاز های مختلف میهمانان سرویس ها از یکدیگر تفکیک شده اند. این سرویس ها به اصلی ترین شبکه های ارائه دهنده خدمات آنلاین سفر در جهان متصل است و به این دلیل تنوع انتخابی پرواز در 900 ایرلاین و هتل در بیش از 200 هزار هتل را برای شما فراهم کرده است.

 

6- آیا رزرو آنلاین هزینه ای دارد؟

خیر. رزرو آنلاین در سامانه هتل تخفیف هیچ گونه هزینه اضافی برای شما ندارد و به منظور تشویق شما به استفاده از خدمات نوین رزرو آنلاین 3% تخفیف نیز به شما تعلق می گیرد.

 

7- چگونه می توانم فقط پرواز های مستقیم (بدون توقف) را ببینم؟

در نتایج جستجوی پرواز شما می توانید با استفاده از فیلتر، گزینه «بدون توقف»  را انتخاب کنید تا فقط این پرواز ها را مشاهده نمایید.

 

8- آیا بر اساس قیمت بلیط هواپیما می توانم جستجو کنم؟

بله. سیستم رزرواسیون به طور اتوماتیک از میان کلیه پرواز ها کمترین قیمت را به شما نشان می دهد. شما می توانید با مشخص کردن بازه قیمتی دلخواه برای سیستم پرواز های همان نرخ را مشاهده نمایید.

 

9- چرا برای پروازی که جستجو می کنم نتیجه ای نشان نمی دهد؟

اگر در تاریخی که مشخص کرده اید برای مسیر شما پرواز آزاد موجود نباشد، می توانید با استفاده از گزینه «جستجوی مجدد» به سرعت تاریخ دیگری را انتخاب نمایید.

 

10- دلیل اینکه در حین وارد کردن اطلاعات به صفحه اول منتقل شدم چیست؟

به دلیل اینکه تمامی قیمت ها از طریق ارتباط مستقیم با سرور ایرلاین ها و رزرواسیون های آنلاین بین المللی انجام می پذیرد و این سرویس ها برای قیمت های آنلاین خود محدودیت زمانی در نظر می گیرند. به طبع آن در سامانه هتل تخفیف برای فرآیند جستجو 10 دقیقه و برای ورود اطلاعات میهمانان نیز 10 دقیقه محدودیت زمانی وجود دارد که اگر در هر کدام از این صفحات زمان بیشتری صرف کنید به طور خودکار به صفحه اول منتقل می شوید.